3(2).png drmowa-dostawa.png 2(2).png 1(2).png
  • Kable Typ C - Lightning

  • Parametry

Jak sama nazwa wskazuje ten typ kabla z jednej strony posiada złącze typu USB-C, a z drugiej końcówkę Lightning. Umożliwia on połączenie między sobą urządzeń, które posiadają wspomniane złącza. Jest to o tyle wygodne rozwiązanie że możemy połączyć ze sobą produkt Apple wraz z urządzeniem innej firmy.

Połączenie laptopa innej firmy z iPhonem bez odpowiedniego kabla może być o tyle skomplikowane, iż Apple nie zdecydował się na ujednolicenie swojego złącza, a pozostał wierny swojemu firmowemu złączu Lightning. Wspomniane złącze występuje w produktach Apple od 2012 roku i jest następcą znanego do tamtego czasu złącza 30-stykowego. W obecnych czasach kiedy Apple zyskało wielu swoich zwolenników i użytkowników dochodzi do sytuacji kiedy to Klienci tej marki są w pełni wyposażeni w produkty sygnowane tylko tym znakiem. Co jednak jeżeli nawet na potrzeby pracy będzie trzeba na chwilę podłączyć urządzenie innej marki? W takim wypadku na ratunek przychodzi właśnie kabel z podwójnym złączem.

Kabel typu C jest obecnie jednym z najpopularniejszych kabli, ponieważ producenci pozostałych marek idąc zgodnie za ideą ujednolicenia kabli zdecydowali się przy produkcji nowych urządzeń na wprowadzenie tego typu złącza. Trzeba mieć jednak na uwadze, że każdy z nas może posiadać urządzenia różnych marek i oczywiście należy dążyć do jak największej wygody, dlatego posiadanie kabla o dwóch różnych złączach pozwala nam na swobodne korzystanie z ulubionych urządzeń niezależnie od tego spod ręki, którego producenta one wyszły.

Jaki kabel Typ C do Lightning wybrać?

Podczas wyboru kabla warto przede wszystkim kierować się swoją wygodą – w tym przypadku jednym z czynników dominujących może być jego długość. Kolejną ważną kwestią jest to, aby zadbać o wybór produktu dobrej jakości, który będzie w stanie posłużyć nam na dłuższy czas. Właśnie dlatego warto zapoznać się z naszą ofertą, która bogata jest w produkty o zwiększonej wytrzymałości. Między innymi są to kable o strukturze sznurka, które niwelują problem ich pękania i łamania się, pozwalając przy tym na wygodne ułożenie czy kable ze wzmocnioną końcówką, która eliminuje zjawisko pęknięcia przy ich zakończeniach. Zarówno wybrane kable Lightning jak i kable USB C dodatkowo umożliwiają funkcję szybkiego naładowania telefonu. Funkcja ta pozwala nam błyskawiczne naładowanie telefonu do poziomu, który pozwala na jego swobodne użytkowanie. Niezależnie od kabla, który zdecydujesz się wybrać, możesz być pewny, że wszystkie oferowane przez nas kable Typ C Lightning znane są z dobrej jakości i posłużą Ci przez długi czas.DOSTAWA
inpost-etuizo.png pocztex-etuizo.png
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI payu-etuizo(1).png za-pobraniem-etuizo(2).png