3(2).png drmowa-dostawa.png 2(2).png 1(2).png
  • Kable Typ C - Typ C

  • Parametry

Kabel Typ C do Typ C jak sama nazwa wskazuje to rodzaj kabla gdzie obydwie końcówki kabla są zakończone złączem USB-C. Kabel wykorzystuje się do wymiany danych pomiędzy urządzeniami, a także co oczywiste do zasilania lub ładowania różnych urządzeń. Ten standard jest najnowszym i obecnie najbardziej popularnym rozwiązaniem, które można znaleźć w smartfonach, laptopach i tabletach.

Zalety kabla USB-C

Główną zaletą tego kabla jest jego uniwersalność – kabel można podłączyć do telefonu w dowolną stronę, bez problemu tego, że końcówka będzie wkładana odwrotnie. Kolejną korzyścią jest szybkość przesyłania danych. Jeżeli mówimy o szybkości to warto też wspomnieć, że ten kabel pozwala na dużo szybsze ładowanie urządzeń, szczególnie jeżeli mówimy tu o urządzeniach kompatybilnych z funkcją Quick Charge. W wolnym tłumaczeniu oznacza to szybkie ładowanie. Przyśpieszenie tego procesu jest możliwe dzięki zwiększeniu napięcia prądu, który przepływa do urządzenia.

Jaki kabel USB-C wybrać?

Przy wybieraniu kabla warto również pamiętać o tym, aby produkt był wysokiej jakości. Kable używane są na tyle często, że dobrze jest zadbać o to, aby służyły nam jak najdłużej. W związku z tym warto zapoznać się naszą ofertą w której można znaleźć m.in.:

  • Kable ze wzmocnionym zakończeniem – pozwalające na ochronę odcinków podatnych na załamanie;
  • Kable ‘sznurki’ – chroniące przed szybkim zniszczeniem przewodu i umożliwiające ich swobodne ułożenie;
  • Kable silikonowe – zapobiegające powstawaniu ‘węzłów’;
  • Kable z blokującą plastikową osłoną – zwiększające odporność na rozciąganie, plątanie czy rozrywanie.

Kupując u nas posiadasz pewność, że kupujesz produkty dobrej jakości, które posłużą Ci przez bardzo długi czas. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kabli typu C do typu C.DOSTAWA
inpost-etuizo.png pocztex-etuizo.png
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI payu-etuizo(1).png za-pobraniem-etuizo(2).png